WMRFast - лучшее место для заработка Реферальные банеры

Декоративная косметика

Уход за собой

Декоративная косметика

Сообщение MaxFell 31 авг 2020, 09:35

Хочу запитати у дівчат, де купуєте зазвичай собі декоративну косметику? Маю замовлення для подарунку. Але не знаю, де краще купувати дорогу косметику, щоб не потрапити на підробку?

MaxFell
Новенький

Медали: 2
За 5 постов (1) За 15 постов (1)
Очков репутации: 1
Добавить очки репутацииУменьшить очки репутации

Re: Декоративная косметика

Сообщение OnTheMiddle 31 авг 2020, 10:00

А в брокарді немає такої косметики? Дружина там ніби купує собі.
Ще іноді замовляє через інтернет-магазин, але назву магазину не пам`ятаю.

OnTheMiddle
Новенький

Сообщение Ksanka 31 авг 2020, 10:15

MaxFell писал(а):Хочу запитати у дівчат, де купуєте зазвичай собі декоративну косметику? Маю замовлення для подарунку. Але не знаю, де краще купувати дорогу косметику, щоб не потрапити на підробку?

Я колись купувала лише в Дюті фрі дорогі косметичні засоби та парфуми. Але з недавніх часів, за рекомендацією подруги, замовляю в інтернет-магазині Нотіно. Подруга пояснила, що це той магазин, який продає ці самі товари в багатьох країнах ЄС, а там неякісне та не оригінальне, як розумієте не проходить )
Ось зараз очікую замовлення, що зробила пару днів назад у вигляді такого тонального крему від бренду Perricone MD No Makeup Foundation та улюбленого парфуму від Діор biggrin Вже купую там неодноразово. Завжди якісний та оригінальний товар і сервіс супер. Гляньте на сайті, можливо там знайдете те, що замовили вам для подарунку.
Изображение

Ksanka
Новенький

Сообщение MaxFell 31 авг 2020, 10:20

Ksanka писал(а):Я колись купувала лише в Дюті фрі дорогі косметичні засоби та парфуми. Але з недавніх часів, за рекомендацією подруги, замовляю в інтернет-магазині Нотіно. Подруга пояснила, що це той магазин, який продає ці самі товари в багатьох країнах ЄС, а там неякісне та не оригінальне, як розумієте не проходить )
Ось зараз очікую замовлення, що зробила пару днів назад у вигляді такого тонального крему від бренду Perricone MD No Makeup Foundation та улюбленого парфуму від Діор biggrin Вже купую там неодноразово. Завжди якісний та оригінальний товар і сервіс супер. Гляньте на сайті, можливо там знайдете те, що замовили вам для подарунку.

Дуже дякую вам за відповідь з деталями! ) Дуже допомогли насправді, буду тепер шукати позиції свого замовлення.

MaxFell
Новенький

Вернуться в Здоровье и Медицина